Boże Ciało z Surferownią

Wiatr, słońce i ciepła woda – Boże Ciało pełną parą!

Po pewnym czasie wiatr do nas zawitał i znowu nie ma ciszy! Szkolimy bez chwili wytchnienia, a warunki są jak najbardziej sprzyjające. Kursanci zadowoleni, instruktorzy dumni – jesteście ciekawi jak to się dzieje? Oto 7 czynników, które za tym stoją!

1.Wiatr. Już na sam widok powiewających flag przed szkółką na twarzach kitesurferów pojawiają się szerokie uśmiechy. Jest podstawą w tym sporcie, a poza tym od razu przywodzi na myśl tą adrenalinę, w której tak posmakowaliśmy.

2.Słońce! Pływać można i bez niego, ale ilość endorfin wydzielanych, kiedy słońce wyjrzy zza chmur jest nieporównywalnie większa. Co więcej, jest udowodnione naukowo, że wygrzewanie się w słonecznych promieniach wyzwala pozytywne emocje i uzależnia (podobnie jest w przypadku samego kajta!). Teraz słońca jest pod dostatkiem, dlatego warto skorzystać z naprawdę wypoczynkowej pogody, która na Helu nie jest regułą :)

3. Brak tłumów. Obecnie trwa jeszcze okres przedsezonowy, przez co liczba kajciarzy na wodzie nie jest duża. Wiąże się to z większą swobodą, kiedy wychodzimy popływać i mamy na to dużo przestrzeni. Z pewnością warto z tego skorzystać!

 

 

4. Przyjazna i pełna zaangażowania kadra…która dołoży wszelkich starań, żebyście jak najszybciej mogli samodzielnie wsiąść na deskę i pośmigać. A przede wszystkim to też bardzo otwarci ludzie, z którymi z pewnością złapiecie naprawdę fajny kontakt!

 

DCIM100GOPROGOPR0323.JPG

5. Warunki spotu. Jastarnia słynie z tego, że jest idealnym miejscem do nauki kajta, ze względu na płytką wodę, która sięga daleko wgłąb morza.

6. Ciepła woda, która w tak gorące dni, jak te, bardzo szybko się nagrzewa i jest dodatkowym atutem tego spotu! Spokojnie można założyć piankę 3/2 (najcieńszą) i nie marznąć 😉

Processed with VSCO with b1 preset

7. Baza, do której zawsze chętnie wracamy :) Magda dba o najlepszą atmosferę, a zapisywanie się u niej lekcji kitesurfingu to czysta przyjemność. Od tego roku w bazie Surferowni pracuje także Rozalia – buldożek francuski, którego nasi kursanci pokochali od pierwszego wejrzenia (z wzajemnością!)

DCIM100GOPROGOPR0353.JPG

To najważniejsze, ale nie jedyne czynniki, które sprawiają, że kitesurfing z Surferownią jest ogromną frajdą, która uzależnia! Przekonajcie się sami, czekamy tu na Was :)

Komentarze są wyłączone.