Sezon START!

WOHOO POCZĄTEK SEZONU!!!

Jeszcze chwila, ostatnie egzaminy i dni pracy, a słońce już przebija nam się do pokojów i… no właśnie. Chyba nikt nie może się doczekać, aż spakuje plecak i, jak co roku, ruszy na Hel. A może wybierze się na Półwysep pierwszy raz w życiu, dlaczego nie? My wiemy dlaczego TAK! Surferownia zwarta i gotowa, by sprawić, że zakochacie się w niesamowitych krajobrazach nadbałtyckich plaż i tym, co czyni je szczególnie pięknymi – kitesurfingu.

Koniec maja to czas, w którym planujemy swoje wakacje, jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy. Oferty wyjazdów all inclusive kuszą na stronach i zaczynamy marzyć o tym, żeby powygrzewać się na leżaku. Jest jednak lepszy sposób na to, jak spędzić tą przerwę i oderwać się od codziennych obowiązków – aktywnie i, co istotniejsze, pośród ludzi pełnych pasji.

Jak przygotować się na nadchodzące wakacje, co zabrać i czego się spodziewać?

Jeśli postanowimy, że chociaż część wakacji spędzimy na Helu, warto pamiętać o kilku rzeczach. Bywa różnie. W tym miejscu nikt nam nie obieca, że pogoda będzie cały czas dopisywać, a do domu wrócimy z mahoniową opalenizną. Choć Helska pogoda lubi zaskakiwać, to na miejscu nic nie przeszkodzi radości, jaką gwarantuje morski klimat, bez względu na temperaturę. Ciepła bluza i kurtka przeciwdeszczowa to stały ekwipunek dla każdego helskiego bywalca. Ale to tylko teoretyczne wskazówki – jak na razie pogoda dopisuje wspaniale i można cieszyć się pełnym słońcem i wakacyjną aurą. Piękniej być już nie może ? A jednak – nic nie wyzwala endorfin tak, jak wietrzna sesja kitesurfingu w słońcu, o czym warto przekonać się na własnej skórze :)

Tym, którzy odwiedzą nasz polski surf spot, pozostaje jedynie rozkoszować się wszystkim, co to miejsce oferuje. I oby jak najszybciej! Wpadajcie do nas kiedy tylko macie ochotę – w kalendarzu wpisujcie wykrzyknik przy najbliższym wolnym terminie, pakujcie plecak i w drogę!

To co, widzimy się na Helu? <3

 

Komentarze są wyłączone.