Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer23019/public_html/surferownia/blog/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2245
KITESURFING IDEALNYM WYBOREM DLA KOBIET- ZOBACZ DLACZEGO

Kitesurfing – idealny sport dla kobiet!

Kitesurfing – świetny sposób na spędzenie aktywnych wakacji, odnalezienie nowej pasji oraz kolejny z powodów, dlaczego warto wybrać się nad Bałtyk.

Sport latem

Zanim nadejdzie lato i upały, większość z nas, zwłaszcza wśród kobiet, stara się w jakiś sposób poprawić swoją sylwetkę lub po prostu wyrobić kondycję. Wysiłek fizyczny jest i powinien być istotną częścią naszego życia codziennego. Lato daje nam nieskończoną ilość możliwości, wiec nie warto ograniczać się tylko do chodzenia na siłownię lub przebieżki (chociaż to tez jest jakiś plan). Dobrze jest swoją duszę sportowca rozwijać i testować. Ważne jest znalezienie takiej aktywności, która nie tylko poprawi nasze zdrowie fizyczne, ale będzie sprawiała nam radość, dla uniknięcia mniej przyjemnych sytuacji, kiedy rezygnujemy z czegoś z powodu braku zainteresowania np. w połowie kursu.

Jak dobrać swój idealny wysiłek fizyczny?

Najprostszym sposobem na podjęcie tej decyzji jest czytać, przesurfować internet w poszukiwaniu sportów, które będą odpowiadać nam najbardziej i wtedy próbować! Ważne jest, żeby łączyć sport z zadowoleniem. Ważne jest, żeby dobrać swój wysiłek fizyczny, szczególnie jeśli jest on sezonowy, do naszej figury, wytrzymałości i innych czynników ograniczających i powoli te granice rozsuwać. A teraz FUN PART 😊.

Kitesurfing

Tym z Was, które spędzają wakacje nad morzem zwłaszcza miłośnikom wake’a lub snowboardu, polecam spróbować kitesurfingu. Niech nie zmyli was wyobrażenie o silnych ramionach utrzymujących latawiec w powietrzu, i nogach twardo umocowanych na desce. Kitesurfing jest świetny, jeśli zaniedbałyście trochę kondycję, ponieważ nie potrzebujecie wysportowanego ciała, które przebiegłoby maraton, tylko dobrego nastawienia i dobrego słuchu. Tak, dobrze widzicie. Jednym z kluczowych sekretów w drodze do sukcesu na kitesurfingu, jest od samego początku słuchać instruktora, który pomoże ci dobrać odpowiedni sprzęt oraz ustawić się odpowiednio na wodzie (jak już na nią wejdziesz). Kolejną dobrą stroną kitesurfingu jest właśnie fakt, że nie trzeba przejmować się wagą i masą mięśniową, ponieważ sprzęt dobierany jest indywidualnie do każdego, w zależności od wiatru, masy ciała oraz siły jaką posiadamy. Jest to też sport dla tych z nas, które lubią szybkie efekty, ponieważ z każdym dniem spędzonym na wodzie widać wyraźną poprawę nie tylko w technice, ale także w kondycji oraz sylwetce.

DCIM100GOPROGOPR0192.JPG Processed with VSCO with m3 preset

Sport a szczęście

Lepsze od wakacji nad wodą, są wakacje spędzone na wodzie! Widząc swoje postępy z każdym dniem nasz organizm będzie wytwarzał coraz więcej endorfin, co będzie też spowodowane samym wysiłkiem fizycznym oraz przebywaniem w środowisku naturalnym, i świeżym powietrzem w płucach oraz ciągłymi zastrzykami adrenaliny. Dzięki temu zrelaksujemy się, jednocześnie poprawiając swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Dlatego właśnie kitesurfing jest idealnym sportem dla kobiet (i nie tylko).


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer23019/public_html/surferownia/blog/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Komentarze są wyłączone.