PROMOCJE

Każda twoja rezerwacja online automatycznie będzie obniżać cenę z cennika o 10% dotyczy wszystkich kursów.

Z Surferownią łatwo i przyjemnie zgarniam promki :)
To w tych miesiącach jest największa szansa na idealne warunki wiatrowe do nauki, na wodzie i w miasteczku nie ma tłoku a ceny w restauracjach są bardzo atrakcyjne.

Jest to niesamowita promocja skierowana do wszystkich którzy będą pływać między 1 Maja a 15 Czerwca oraz we wrześniu obecnego roku.

Uwaga! Cena kursu kitesurfingu spada do 99zł/os za godzinę kursu indywidualnego lub jeśli jest was więcej każda kolejna osoba dopłaca 49zł/h i dołącza do twojego kursu który automatycznie staje się grupowy.

Warunki skorzystania z promocji są niezwykle proste.

1. Zarezerwuj kurs online tu automatycznie zostanie doliczona Ci zniżka 10%

2. Pojaw się w naszej bazie i wyjdź na zajęcia w terminach od 1 maja do 15 czerwca oraz we wrześniu.

3. Podaj hasło w biurze „Promocja Maj, Czerwiec, Wrzesień” a recepcjonista/ka obniży cenę za kurs na najniższą opcje 99zł/1h ind , 148zł/1h/2os, 197zł/1h/3os

4. Hasło musi być podane przed rozpoczęciem każdych zajęć recepcji/biurze i musi być potwierdzona przez recepcję! (nie obejmuje zajęć już odbytych)

5. Zaoszczędzone złotówki przejdą na dodatkowe godziny kitesurfingu dlatego przy rezerwacji online w tym wypadku kieruj się końcową kwotą rezerwacji a nie ilością godzin. Ilość godzin możesz obliczyć podajemy wzór kwota rezerwacji/ kwota promocyjna za h = rzeczywista ilość godzin. np. Kwota 900zł (pakiet 8h po zniżce -10% dla 1osoby), Cena promocyjna 99zł/h/os
Obliczenie 900zł/99zł - 10h rzeczywistych h zajęć plus zostaje 10zł do kolejnej godziny kursu. *promocja nie łączy się z innymi promocjami lecz jest kompatybilna promocją -10%

Brak ryzyka! Jeśli wykupiłeś pakiet i chciałeś skorzystać z promocji ale nie przyjechałeś w terminie promocyjnym spokojnie zrobisz kurs według wykupionego pakietu online.
Termin promocji: od 7 maja do 15 czerwca oraz od 15 do 30 września.

Ważne! Ilość miejsc ograniczona

Jak działa promocja?

1. Zarezerwuj kurs kitesurfingu lub wypożyczenie sprzętu online wybierając termin zgodny z oferowaną promocją.

2. Kwota całkowita rezerwacji musi przekraczać 700zł/osobę korzystającą z usług kursu lub wypożyczenia.

3. Ciesz się 7 dniowym (6 nocy) darmowym miejscem w przyczepie kempingowej.

4. Promocja nie obejmuje opłaty kempingowej 15zł/doba/osoba

5. Podczas rezerwacji w uwagach wpisz „darmowy nocleg” Opcja dodatkowa zabieram znajomych - do promocji możesz dopisać max 3 osoby które dzięki twojej rezerwacji dostaną miejsca obok Ciebie w przyczepie za jedyne 35zł/os. (zależne od dostępności w dniu rezerwacji online) Podczas rezerwacji w uwagach napisz imiona i nazwiska osób które będą z Tobą

Gdzie śpicie ? Przyczepy kempingowe surferowni znajdują się w surf wiosce 300 m od bazy szkoły, jest to zamknięte pole z estetycznymi sanitariatami. Przyczepy są 2,3 i 4 osobowe.

Pamiętaj staramy się unikać mieszania ludzi w przyczepach lecz może się zdarzyć że trafisz na innych uczestników promocji w jednej przyczepie.

Regulamin promocji darmowy nocleg
Regulamin Surf wioski